MALTEPE NAKLİYAT

Maltepe Eşya depolama gibi işlemleri ev taşıyan, şehir dışına ve yurt dışına çıkan kişiler daha fazla kullanır. Bu işlemler geniş zaman ve bütçe de ister. Taşınacağınız zaman fazla olan eşyalarınızı ya da yanınızda götürmek istemediğiniz eşyaları, nereye depolayacağınızı düşünmek can sıkıcı olabilir. Maltepe Nakliyat olarak sunduğumuz Maltepe evden eve nakliyat eşya depolama hizmeti sayesinde canınız sıkılmadan, pratik şekilde eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Risk dolu merdiven altı köşeler, güvenlik elemanı olmayan yerler, güvenlik kamerasının olmaması, yığılmış eşyalar, rutubet kokusu… Tüm bu sorunlar, eşyalarınıza zarar verirken sizi de maddi yönden kayba uğratır. İyi araştırılmamış ya da dürüst olmayan depo şirketleri, sizi kandırıp bir hayli uğraştırabilir. Bunun yanı sıra zaman yönünden ve maddi yönden kayıplara yol açabilir. Maltepe Nakliyat ise asla bu durumlara izin vermez. Maltepe Depolama firmaları İstanbul arayışında olanlar için en uygun yapıda olan ve güvenilir hizmet olanağı sunan depo sistemimiz sayesinde gönül rahatlığıyla eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Maltepe Eşya Depolama Firmaları

Tıpkı evden eve nakliyatta olduğu gibi tüm taşınma ve eşya depolama işlemleri, aklınızda bir soru işareti kalmasına mahal vermeden gerçekleştirilir. Evlerinize ya da ofislerinize ücretsiz olarak ekspertiz ekibimizden bir personel gönderilir. Taşıma esnasında hangi ambalajlama malzemelerinin gerekli olduğu belirlenir. Aklınıza takılan sorulara kolayca cevap bulabilmeniz için ekibimiz, size gerekli bilgilendirmeyi yapar. Sizin müsait olduğunuz bir gün ekip arkadaşlarımız gelir ve eşyalarınızı depoya göndermek için gerekli işlemleri yapar. Tabak, bardak, vazo, fotoğraf çerçevesi gibi küçük parçalar özenle kağıtlara sarılarak küçük kutulara yerleştirilir. Büyük parça eşyalarınızı ise çizilmemesi ve kırılmaması için sıkıca sararak asansörden ya da merdivenden taşıma işlemleri yapılır. 

Ekibimiz ile yaptığınız anlaşmaya bağlı olarak dilerseniz, nakliye hizmeti alabilir dilerseniz eşyalarınızı depolarımıza kendiniz teslim edebilirsiniz. Disiplinli bir zaman planlanması sayesinde belirlenen gün ve saat dışına çıkılmadan size hizmet sunulur. Böylelikle geriye kalan zamanlarınızda dilediğiniz gibi çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

HEMEN ARA